» Menu

 

 

Stypy

Stypy – te nieplanowane uroczystości wymagają niezwykłego zachodu mimo smutku, trzeba zająć się wszystkimi aspektami zorganizowania uroczystości w bardzo krótkim czasie, często rodzina przyjeżdża z bardzo daleka i jest to jedyna okazja by z nimi się zobaczyć, Dzięki temu iż pracujemy 365 dni w roku jesteśmy niezwykle zorganizowani i często wystarczy nami kilka godzin by przygotować uroczysty obiad czy nawet pełny catering wraz z obsługą.   Oferta 1 * Rosół z makaronem Półmisek mięs (trzy rodzaje 2szt/os) ziemniaki gotowane, buraczki, mizeria, coleslaw 2 rodzaje ciasta - szarlotka, sernik koszt już od 35 zł*   Oferta 2 Rosół z pierożkami Roladki drobiowe ze szpinakiem w sosie serowym, kluseczki kładzione, surówka wiosenna 2 rodzaje sałatek. Ciastka, kawa herbata ciasta II danie gorące strogonow cena od 50 zł.   Oferta 2 Krem borowikowy z groszkiem ptysiowy, Zrazy wołowe w sosie myśliwskim, kluski śląskie trzykolorowe, kapusta czerwona na ciepło. 2 rodzaje sałatek. Przekąski typu finger food Półmisek wędlin i serów Ciastka, kawa herbata ciasta II danie gorące cena od 75 zł.   * oferty są przykładowe i jest możliwość ich modyfikacji. *cena cateringu jest uzależniona od ilości osób, ewentualnej obsługi, wypożyczenia zastawy, nakryć itp.  

 

Inne uroczystości

 

Wesela

Wesela to niezwykle uroczystości które zostają w pamięci na długo, z pewnością będziecie chcieli aby to były miłe wspomnienia. Wiemy jak istotna w tym wszystkim jest rola odpowiedniego menu, które nie tylko pięknie wygląda ale i smakuje wyśmienicie. U nas nie musimy powielać schematów i robić sztampowo. Każda nasza oferta jest dobierana indywidualnie pod gusta gości i organizatorów uroczystości.  

 

Chrzciny i Komunie

Obie uroczystości to wspaniałe i wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Aby ułatwić Państwu przygotowanie celebracji, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego cateringu. Zapewnimy Państwu nie tylko wyborne menu. Na życzenie możemy dostarczyć niezbędny sprzęt, wypożyczyć zastawę oraz zapewnić fachową obsługę.