» Catering Dietetyczny

NOWOŚĆ!!!  OCZYŚĆ ORGANIZM NA WIOSNĘ

 

Wyjątkowy programDIETA DETOKSYKACYJNA I ODKWASZAJĄCA –  TYLKO 45zł  dziennie 4 posiłki

Oczyszczanie organizmu jeszcze nigdy nie było nam tak potrzebne jak teraz.

Dawniej nie byliśmy bowiem w takim stopniu narażeni na działanie szkodliwych czynników jak obecnie.

Powietrze jest mocno zanieczyszczone, woda, którą pijemy, nie zawsze służy nam tak, jak powinna, a żywność zawiera mnóstwo szkodliwych dodatków.

W ciągu ostatnich dwóch stuleci środowisko, w którym przyszło nam żyć, znacznie się zmieniło. Nasze ciało co prawda posiada naturalną zdolność do oczyszczania, ale nie jest już w stanie przeciwstawiać się tak olbrzymiej ilości toksyn, na których działanie jesteśmy wystawieni.

Toksyny są w ubraniach, domach, miejscach pracy. Znajdziesz je w kosmetykach, środkach higieny osobistej i w dodatkach do żywności. Jest ich tak dużo, że zakłócają normalne funkcjonowanie naszego organizmu.

Dlatego można mówić już o globalnej epidemii raka, chorób układu oddechowego, chorób układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy, alergii.

Zanim toksyny spowodują rozwój poważnej choroby, pojawia się wiele charakterystycznych symptomów, których nie powinieneś lekceważyć.

 

 

PROGRAM  oparty jest o produkty alkalizujące i oczyszczające z nawiązaniem do medycyny chińskiej – pięciu przemian. Post szczególnie wpisuję się w tradycje kiedy przyroda sprzyja naturalnemu oczyszczaniu organizmu po zimie, idealnie odpowiada również w okres oczyszczania w kalendarzu chińskim, dlatego bardzo ważne jest wtedy aby nie obciążać zbytnio organizmu jeść lekkie posiłki które jednocześnie dadzą nam energię do życia i pomogą oczyścić nasz organizm. Równie ważna jest aktywność fizyczna odpowiednia ilość dobrej wody, wyeliminowanie przede wszystkim kawy herbaty oraz alkoholi i cukrów prostych.

DIETA skonstruowania jest tak aby m.in. wspomagała oczyszczanie i regeneracje wątroby, usuwanie złogów jelitowych, zwiększała naszą witalność i zdrowie, łagodzi również depresje, poprawia nastrój i ogólne samopoczucie, polecana jest także osobom chorym aby szybciej przywrócić zdrowie.

Z diety wyeliminowaliśmy wszystkie przetworzone produkty, jest praktycznie bezglutenowa i bezlaktozowa poza kilkoma wyjątkami jak świeże wiejskie masło, naturalna śmietanka, niewielkie ilości prastarych odmian zbóż jak samopsza i płaskurka. Posiłki wzbogacane są o błonnik i naturalne świeżo tłoczone oleje (z czarnuszki siemienia, migdałów i konopi) a także świeże kiszonki pro biotyczne i wywary kolagenowe. Dobrze jest wykorzystać minimum 40 dni, ale każdy okres poświęcony naszemu zdrowiu będzie dla nas pozytywnie wpływał.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 530-723-896

 

Catering Domino

Kościuszki 24

33-300 Nowy Sącz

 

 

Jedz dobrze i czuj się dobrze

Domino Catering

Zapraszamy do kontaktu przez formularz!

  -----
  Czy catering będzie polegał wyłącznie na dowozie na wskazane miejsce? Jeśli nie to wypełnij dodatkowo poniższe pola:

  Czy lokal posiada dostosowaną kuchnię?

  Przewidywany czas imprezy (wpisz orientacyjną liczbę godzin)

  Obsługa

  Ustrojenie sali:

  Zastawa stołowa (co będzie potrzebne)

  Sprzątanie po imprezie

  ----