» Oferta Catering dietetyczny

Jedz dobrze i czuj się dobrze!
Wyjątkowe posiłki dietetyczne,
dla Twojego zdrowia i urody!

Nasza oferta posiłków sprecyzowana jest pod kątem nie tylko szczupłej sylwetki, ale przede wszystkim Twojego dobrego zdrowia. Jest to specjalny program, który neutralizuje stany zapalne, alergie, problemy jelitowe itp. Oferta jest skierowana do wszystkich!, którzy chcą się zdrowo odżywiać. Polecamy ją, przede wszystkim osobom cierpiącym na różne dolegliwości, zwłaszcza gastryczne oraz pomocniczo przy neutralizacji praktycznie każdej choroby! Podnosi ona witalność, energię i wspomaga mechanizmy naprawcze. Dieta sprawdza się również przy depresjach i nerwicach!

Jak pożywienie i odpowiednia dieta
wpływa na stan Twojego zdrowia
?

-Pomaga usuwać toksyny , metale ciężkie,

-Dodaje energii i witalności,

-Pomaga w leczeniu stanów zapalnych jelit,

-Przyspiesza metabolizm,

-Jest pomocna w leczeniu chorób,

-Poprawia samopoczucie i pozytywnie wpływa na emocje,

-Poprawia kondycje skóry, włosów i paznokci,

-Utrzymuje wymarzoną sylwetkę i wagę,

-Poprawia kondycje fizyczną i aktywność seksualną,

-Skutecznie pomaga w radzeniu sobie ze stresem,

-Poprawia sprawność intelektualną i kreatywność.

Do kogo jest skierowana?

 

-Dla osób czujących zmęczenie, zwłaszcza po posiłkach,

-Dla osób mających problemy gastryczne i niezbyt przyjemny zapach z ust,

-Dla osób mających cienie pod oczami, a na języku pojawia się nalot ,

-Dla osób chcących wspomóc swój  organizm w walce z chorobą,

-Dla osób chcących wyglądać młodziej, mieć więcej energii, witalności i bardziej cieszyć się życiem!

 

 

Wiedza: Dysponujemy szeroką wiedzą z zakresu dietetyki klasycznej jak również szeroko pojętej dietetyki holistycznej.

Doświdczenie : Żywimy między innymi: Szpital Położniczy Medikor i przedszkole, dlatego spełniamy najwyższe możliwe normy, i podlegamy bardziej rygorystycznym kontrolom.

Świeżość i Jakość:  Posiłki są przygotowywane na bieżąco, z najwyższej jakości składników, bez użycia półproduktów dodatków chemicznych i wzmacniaczy smaku.

W programie „zdrowie na talerzu” z  produktów ekologicznych i naturalnych jak wiejskie jaja, ser czy śmietana, mięso bez antybiotyków i GMO, bez użycia przetworzonych dodatków, kompletnie wyeliminowałem wzmacniacze smakowe, oleje rafinowane i pszenice.  Posiłki przygotowujemy z dodatkami wywarów kolagenowych, świeżo tłoczonych (przez nas) olei  i specjalnych kiszonek probiotycznych a także olejów MCT!

 

Lokalność: Dzięki temu, że działamy lokalnie, nasze ceny są bezkonkurencyjne, dodatkowo przynajmniej jeden posiłek możemy przywozić gorący, więc nie potrzeba używać kuchenek mikrofalowych, które zabijają wszelkie walory odżywcze i niszczą nasz układ trawienny.

 

 Catering codzienny  już od 32 zł dziennie

Pięć posiłków (śniadanie, drugie śniadanie lub deser, II danie, zupa i kolacja)

Dla wszystkich osób, którzy nie mają czasu czy nie chcą sami gotować, możemy dostarczać same obiady lub całodzienne wyżywienie,  koszt to tylko 30 zł dziennie (kiedy gotujesz dla jednej lub dwóch osób catering wychodzi taniej niż podczas gotowania w domu, w kalkulacje wliczone były dodatki oraz woda i prąd bez Waszego cennego czasu, ponieważ to ciężko wycenić, a koszt przekroczył by kilkukrotnie catering)

 

Catering dietetyczny już od  38  zł

Z ograniczeniem kalorii cukrzycowy, purynowy, płynny itp.

Pięć posiłków (śniadanie, drugie śniadanie lub deser, II danie, zupa i kolacja)

Jest to catering dostosowany do standardów żywieniowych, zgodnie z aktualnymi normami zalecanymi przez lekarzy i dietetyków dopasowany do odpowiedniej choroby!

 

Program Zdrowie Na Talerzu od 50 zł diety:

-Detox

-Bezglutenowa

-Bezlaktozowa

-Niskowęglowodanowa

-Kotogeniczna (cztery posiłki -śniadanie, obiad, kolacja i specjalna zupa- możliwy jest również deser jednak nie polecany dla wszystkich.

 

Program jest skonstruowany specjalnie dla wszystkich osób które pragną w pełnym zdrowiu i witalności dożyć późnej starości, a także jako pomoc w leczeniu chorób, zwłaszcza chorób nowoczesnych jak cukrzyca, nowotwory, Alzhaimer, dna moczanowa, problemy runologiczne, astmy, alergie,  problemy skórne, haszimoto itp.

Na czym polega fenomen zdrowego odżywiania? 

Dzięki odpowiedniemu pożywieniu jesteśmy w stanie homeostazy, sami zaczynamy leczyć się ze wszystkich chorób, między innymi poprzez proces autofagi (samozjadaniu chorych, uszkodzonych czy zmutowanych komórek) oczywiście, ważne jest  również sposób odżywiania, posty, trening fizyczny i unikanie stresu!

 

NOWOŚĆ – OCZYŚĆ ORGANIZM NA WIOSNĘ!

 

Wyjątkowy program!DIETA DETOKSYKACYJNA I ODKWASZAJĄCA –  TYLKO 50zł  dziennie 4 posiłki

Oczyszczanie organizmu jeszcze nigdy nie było nam tak potrzebne jak teraz.

Dawniej nie byliśmy bowiem w takim stopniu narażeni na działanie szkodliwych czynników jak obecnie.

Powietrze jest mocno zanieczyszczone, woda, którą pijemy, nie zawsze służy nam tak, jak powinna, a żywność zawiera mnóstwo szkodliwych dodatków!

W ciągu ostatnich dwóch stuleci środowisko, w którym przyszło nam żyć, znacznie się zmieniło. Nasze ciało co prawda posiada naturalną zdolność do oczyszczania, ale nie jest już w stanie przeciwstawiać się tak olbrzymiej ilości toksyn, na których działanie jesteśmy wystawieni.

Toksyny są w ubraniach, domach, miejscach pracy. Znajdziesz je w kosmetykach, środkach higieny osobistej i w dodatkach do żywności(!).  Jest ich tak dużo, że zakłócają normalne funkcjonowanie naszego organizmu.

Dlatego, można mówić już o globalnej epidemii raka, chorób układu oddechowego, chorób układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy, alergii!.

Zanim toksyny spowodują rozwój poważnej choroby, pojawia się wiele charakterystycznych symptomów, których nie powinieneś lekceważyć.

PROGRAM,  oparty jest o produkty alkalizujące i oczyszczające, z nawiązaniem do medycyny chińskiej – pięciu przemian. Post szczególnie wpisuję się w tradycje, kiedy przyroda sprzyja naturalnemu oczyszczaniu organizmu po zimie, idealnie odpowiada również w okres oczyszczania w kalendarzu chińskim, dlatego bardzo ważne jest wtedy aby nie obciążać zbytnio organizmu, jeść lekkie posiłki, które jednocześnie dadzą nam energię do życia i pomogą oczyścić nasz organizm. Równie ważna jest aktywność fizyczna odpowiednia ilość dobrej wody, wyeliminowanie przede wszystkim kawy, herbaty oraz alkoholi i cukrów prostych.

DIETA, skonstruowana jest tak aby m.in. wspomagała oczyszczanie i regeneracje wątroby, usuwanie złogów jelitowych, zwiększała naszą witalność i zdrowie, łagodzi również depresje, poprawia nastrój i ogólne samopoczucie, polecana jest także osobom chorym aby szybciej przywrócić zdrowie.

Z diety, wyeliminowaliśmy wszystkie przetworzone produkty, jest praktycznie bezglutenowa i bezlaktozowa poza kilkoma wyjątkami, jak świeże wiejskie masło, naturalna śmietanka, niewielkie ilości prastarych odmian zbóż, jak samopsza i płaskurka. Posiłki wzbogacane są o błonnik i naturalne świeżo tłoczone oleje (z czarnuszki, siemienia, migdałów i konopi) a także świeże kiszonki probiotyczne i wywary kolagenowe. Dobrze jest wykorzystać minimum 40 dni, ale każdy okres poświęcony naszemu zdrowiu będzie dla nas pozytywnie wpływał.

 

 

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 530-723-896

 

Catering Domino

Kościuszki 24

33-300 Nowy Sącz

 

 

Jedz dobrze i czuj się dobrze!

Domino  Catering